OFERTA PRACY

separator

MBU to wiodący Broker Ubezpieczeniowy, który jako jedyny w Polsce i jeden z niewielu w Europie posiada certyfikat na zgodność z wymaganiami NATO.

W związku z dalszym rozwojem Firmy i koniecznością zapewnienia najwyższej jakości w obsłudze Klientów, poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko

OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO

Zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z Poszkodowanymi oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w procesie Likwidacji Szkód z branży m.in. lotniczej, medycznej oraz samorządowej
  • Budowanie pozytywnych relacji z pracownikami Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • Udział w przetargach i obsługa umów z Ubezpieczycielami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej w likwidacji szkód
  • Naturalna umiejętność tworzenia pozytywnych relacji
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane umiejętności handlowe i negocjacje w obsłudze Klientów

Oferujemy

  • Elastyczną pracę na pełen etat
  • Krótki, miesięczny okres próbny
  • Wysoką pensję plus premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • Szkolenia stanowiskowe przygotowujące do roli brokera
  • Pozytywną i rodzinną atmosferę

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie swojego CV na adres nabory@mbu.com.pl wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.